Обратно към обявите

Специалист Дистанционно обслужване на клиенти в отдел Контактен център, гр. София

Ref N 2022.09.13 Спец.дистан.обслужване на клиенти
(Expired)

Публикувана на: 13.09.2022
Валидност от: 13.09.2022 до: 13.11.2022

Отдел: Център за кантакт с клиенти
Град: София

Описание

Ние, в УниКредит, сме отворени за смели и иновативни идеи и предлагаме продукти и решения, които дават възможност на хората да бъдат по-успешни и по-удовлетворени. Нашата цел е да бъдем банката за бъдещето на Европа и търсим хора, които имат желание да поемат с нас в тази посока. Бизнесът ни създава инвестиции, ресурси и нови възможности, които стимулират развитието на нашите служители, като им предоставят уникално и динамично професионално преживяване. Ще се радваме да допълните екипа ни с вашите таланти и силни страни и да изградите кариера, в която ще бъдете възнаградени подобаващо за постиженията ви.

Основни задачи и отговорности

    Ще имаш възможност да бъдеш част от млад и готин екип;
    Ще имаш възможност да работиш на гъвкаво работно време, дистанционно, както и  на смени;

    Ще имаш възможност да придобиеш нови знания и умения за дистанционните процеси, продажби и обслужване;
    Ще имаш перспективи за кариерно развитие в голяма международна група.

Изисквания

    Студенти, наскоро завършили, както и опитни специалисти в областта на продажбите и обслужването на клиенти;

    Комуникативна и позитивна личност;

    Умение за работа в екип;

    Желание за професионално развитие;

    Адаптивна личност и желание за работа в динамична среда.

Информация за кандидатстване

    Изпрати ни:

    Актуална автобиография.

    Предоставянето на личните данни е доброволно. Тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответстние със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.