Обратно към обявите

Специалист корпоративно банкиране, Ключови клиенти (Корпоративно банкиране)

Ref N 2022.08.08 Специалист корпоративно банкиране, Ключови клиенти
(Expired)

Публикувана на: 09.08.2022
Валидност от: 09.08.2022 до: 16.10.2022

Отдел: Ключови клиенти
Град: София

Описание

Ние, в УниКредит, сме отворени за смели и иновативни идеи и предлагаме продукти и решения, които дават възможност на хората да бъдат по-успешни и по-удовлетворени. Нашата цел е да бъдем банката за бъдещето на Европа и търсим хора, които имат желание да поемат с нас в тази посока.

Бизнесът ни създава инвестиции, ресурси и нови възможности, които стимулират развитието на нашите служители, като им предоставят уникално и динамично професионално преживяване. Ще се радваме да допълните екипа ни с вашите таланти и силни страни и да изградите кариера, в която ще бъдете възнаградени подобаващо за постиженията ви.

Основни задачи и отговорности
    • Подпомага Мениджъри Ключови Клиенти в процеса по обслужване на ключови клиенти;
    • Анализира пазарна и финансова информация, свързана с нови и съществуващи ключови клиенти;
    • Подпомага Мениджъри Ключови Клиенти в процеса по изготвянето на презентации, оферти, тръжни документи и кредитна документация;
    • Изготвя писма и справки от оперативен характер по искане на клиенти;
    • Отговаря за процеса на одобрение и актуализиране на преференциални условия и тарифа за ключови клиенти;
    • Координира действия с други отдели на банката, свързани с кредитния процес и оперативна дейност;
    • Осигурява най-висок стандарт на обслужване и клиентска удовлетвореност.
Изисквания
    • Висше образование, за предпочитане икономика или сродна;
    • Добро владеене на английски език;
    • Много добри комуникационни, презентационни, организационни и аналитични умения;
    • Добри познания по корпоративни финанси и финансов анализ;
    • Желание за работа в динамична среда.
Информация за кандидатстване
    • Месторабота: България, София
    • Как да кандидатствате: Изпратeте актуална автобиография и мотивационно писмо.

    Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.