Обратно към обявите

Консултант търговско финансиране

Ref N 2020.10.26 Консултант търговско финансиране
(Expired)

Публикувана на: 26.10.2020
Валидност от: 02.08.2021 до: 02.12.2021

Отдел: Глобални транзакции
Град: София

Описание

Всеки от нас търси най-доброто място за работа. Място, където идеите наистина имат значение.
В УниКредит инвестираме в таланта. Осигуряваме приятелска и подкрепяща работна среда, в която личните ценности са важни и могат да предизвикат промяна. Ценим баланса „работа – личен живот“. Тук всеки колега е личност и получава подкрепа да постига с ентусиазъм целите си, както в работата, така и извън нея. Сега можеш да си част от бъдещето, което да изградим заедно - в една международна група, където разнообразието е ценност. Имаш шанс да реализираш мечтите си, да оставиш следа. Да правиш важните неща.

Основни задачи и отговорности
    • Консултира клиенти в областта на Търговското финансиране;
    • Представя продуктите Търговско финансиране на клиенти и колеги;
    • Обслужва клиентите от възложения портфейл, като ги консултира и договаря условията по продукти Търговско финансиране в координация с Мениджъра корпоративни клиенти;
    • Привлича активно нови клиенти за продуктите в сферата на Търговско финансиране, като предоставя оптимални решения спрямо нуждите на клиента.
Изисквания
    • Висше икономическо образование;
    • Минимум 1 година опит на подобна позиция;
    • Отлично владеене на английски език;
    • Отлична компютърна грамотност (MS Office);
    • Аналитично мислене, инициативност, креативност;
    • Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип.
Информация за кандидатстване

    Месторабота: гр. София, България;
    Как да кандидатствате: Изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо

    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.

    Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.