Обратно към обявите

Мениджър бизнес клиенти гр.Варна

Ref N 2019.10.03 Мениджър бизнес клиенти, гр. Варна

Публикувана на: 01.04.2019
Валидност от: 03.10.2019 до: 03.12.2019

Отдел: Търговска дейност
Град: Варна

Кандидатствай
Описание

Всеки от нас непрекъснато търси най-доброто място за работа. Mясто, където идеите ни са наистина от значение. Ние в УниКредит инвестираме в твоя талант, защото за нас хората са най-големият ни актив, който допринася за общността ни с разнообразния си опит, умения и светоглед.

Ние подпомагаме хората ни да растат като разкриваме уникалния им потенциал и инвестираме в тяхното професионално и личностно развитие.

Стани част от бъдещето, което градим всички заедно в една международна група, където Хората са много повече от служители и всеки съществено допринася за споделения ни успех.

Ти можеш да реализираш плановете си,  да оставиш следа, да правиш важните неща.

Основни задачи и отговорности
    • Отговаря за привличане на нови клиенти и поддържане на връзки с настоящи клиенти на банката от сегмента “Малки и средни предприятия”;
    • Консултира и договаря условията по предлаганите банкови продукти и услуги с оглед специфичните нужди на клиентите;
    • Анализира и оценява кредитния риск при кредитни искания на клиентите;
    • Отговаря за изпълнение на набелязаните цели чрез успешно прилагане на търговската стратегия и политика на банката;
    • Активно стимулира кръстосаните продажби на продукти като съдейства на силите за продажби от други сегменти.
Изисквания
    • Висше икономическо образование;
    • Опит в сферата на продажбите и работа с клиенти;
    • Базисни познания по финансов анализ и фирмено счетоводство;
    • Много добър английски език;
    • Отлична компютърна грамотност;
    • Много добри комуникативни и презентационни умения;
    • Много добри аналитични способности и стремеж към постигане на търговски цели.
Информация за кандидатстване
    • Месторабота: България, гр.Варна
    • Референтен номер: RNW_RMBC_Varna_1019
    • Как да кандидатствате: Изпратeте актуална автобиография и мотивационно писмо

    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.

    Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.