Обратно към обявите

Специалист оперативна дейност в корпоративен филиал

Ref N 2019.11.10 Специалист оперативна дейност

Публикувана на: 13.03.2019
Валидност от: 13.03.2019 до: 01.06.2020

Отдел: Корпоративен филиал
Град: София

Кандидатствай
Описание

Всеки от нас непрекъснато търси най-доброто място за работа. Mясто, където идеите ни са наистина от значение. Ние в УниКредит инвестираме в твоя талант, защото за нас хората са най-големият ни актив, който допринася за общността ни с разнообразния си опит, умения и светоглед.

Ние подпомагаме хората ни да растат като разкриваме уникалния им потенциал и инвестираме в тяхното професионално и личностно развитие.

Стани част от бъдещето, което градим всички заедно в една международна група, където Хората са много повече от служители и всеки съществено допринася за споделения ни успех.

Ти можеш да реализираш плановете си, да оставиш следа, да правиш важните неща.

Основни задачи и отговорности

    Основните отговорности за позицията са да:

    • Извършва финансови и не-финансови транзакции и оперативно обслужване на корпоративни клиенти;
    • Подпомага търговската работа на портфейлните мениджъри, изготвя отчети и справки, свързани с търговската дейност на корпоративния филиал;
    • Регистрира нови клиенти в банковата система и осъществява действия, свързани с окомплектоване и поддържане на клиентските досиета;
    • Открива разплащателни и депозитни сметки и ги поддържа, като променя и въвежда данни, закрива или въвежда преференциални условия;
    • Извършва вътрешно-банкови и междубанкови преводи в лева и валута, и други плащания, използвайки банковия софтуер;
    • Осъществява пълно обслужване на банкови карти (активиране, създаване, подновяване, блокиране, закриване);
    • Изготвя банкови референции, сертификати, писма, справки, потвърждения за одит, оформя гаранции;
    • Подготвя договори и анекси, свързани с банкови продукти и услуги.
Изисквания

    Подходящите кандидати имат:

    • Средно или висше икономическо образование;
    • Минимум 2 години предишен на подобна позиция;
    • Добро ниво на владеене на английски език (писмено и говоримо);
    • Добра компютърна грамотност;
    • Много добри комуникативни умения;
    • Много добри организационни умения и умения за работа в динамична среда.
Информация за кандидатстване

    Детайли за кандидатстване:

    • Как да кандидатствате: Изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо;
    • Месторабота: гр. София.

    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.
    Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.