Обратно към обявите

Мениджър Корпоративни клиенти

Ref N 2019.01.21 Мениджър корпоративни клиенти, София
(Изтекла)

Публикувана на: 21.05.2018
Валидност от: 06.02.2019 до: 16.03.2019

Отдел: Корпоративни клиенти
Град: София

Описание

УниКредит е лидер на европейския пазар. Ние сме банка на реалното действие, фокусирана да предоставя практични решения по лесен и ефикасен начин. Така допринасяме за истинска промяна в живота на хората, семействата, компаниите и корпорациите.

Основни задачи и отговорности

    Основните отговорности за позицията са да:

    • Таргетира проактивно и развива устойчиви професионални взаимоотношения с нови корпоративни клиенти;
    • Работи целенасочено за генериране на нов бизнес и разширяване на портфейла;
    • Генерира идеи и реализира възможности за ефективно привличане на нови клиенти;
    • Поддържа висока търговска активност;
    • Консултира и договаря специфични условия по сделки с корпоративни клиенти, свързани с предоставянето на банково финансиране, както и на банкови продукти и услуги, съобразено с изискванията и потребностите на клиентите;
    • Работи в екип и отговаря за изпълнението на количествени и качествени търговски цели;
    • Управлява и развива клиентски портфейл;
    • Участва в подготовката и реализацията на стратегически проекти на банката.
Изисквания

    Подходящите кандидати имат:

    • Минимум 2 години опит в работата с корпоративни / МСП клиенти;
    • Ориентация към постигане на резултати;
    • Много добри организационни и финансово-аналитични умения;
    • Умения за изпълнение на поставените задачи в максимално кратки срокове;
    • Шофьорска книжка;
    • Много добро ниво на владеене на английски език (минимум средно ниво В2);
Информация за кандидатстване

    Детайли за кандидатстване:

    • Месторабота: гр. София
    • Как да кандидатствате: Изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо.

    Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.