Обратно към обявите

Консултант клиенти, Кюстендил

Ref N 2018.05.25 Консултант клиенти, Кюстендил

Публикувана на: 25.01.2018
Валидност от: 27.11.2018 до: 27.01.2019

Отдел: Банкиране на дребно
Град: Кюстендил

Кандидатствай
Описание

УниКредит е лидер на европейския пазар. Ние сме банка на реалното действие, фокусирана да предоставя практични решения по лесен и ефикасен начин. Така допринасяме за истинска промяна в живота на хората, семействата, компаниите и корпорациите.

Основни задачи и отговорности

    За Консултант клиенти

    обаче са необходими и други неща.

    Търсим:

    - комуникативна и позитивна личност

    - фокус върху клиентската удовлетвореност

    - добра търговска ориентация

    - много добри презентационни умения

    - отлично боравене с технологиите

Изисквания

    Предлагаме:

    - да бъдеш част от най-добрите професионални екипи

    - да работиш с пълна гама от банкови продукти и касови операции

    - атрактивен пакет от фиксирано възнаграждение и бонуси за постигнати резултати

    - голямо разнообразие от допълнителни финансови и нефинансови придобивки

    - перспективи за кариерно развитие на други банкови позиции

    - професионални обучения

Информация за кандидатстване

    Нека поговорим за твоето бъдеще.

    Изпрати ни:
    Актуална автобиография и мотивационно писмо.

    Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.