Обратно към обявите

Експерт консултиране на клиенти и продажба /с каса/, гр. Ямбол

Ref N Консултант клиенти, Ямбол
(Изтекла)

Публикувана на: 15.12.2017
Валидност от: 15.12.2017 до: 15.04.2018

Отдел: Банкиране на дребно
Град: Ямбол

Описание

В УниКредит Булбанк даваме конкретни финансови решения на предизвикателствата и възможностите, пред които са изправени клиентите в ежедневието си. Стремим се с нас да се работи лесно, да създаваме реални ползи за клиентите и партньорите си. Като част от водещата европейска банкова група УниКредит инвестираме в иновации и в талантливи експерти, които правят банкирането по-бързо, по-достъпно и по-удобно – по всяко време, на всяко място.

Основни задачи и отговорности

    Би ли искал:

    • Да работиш в подкрепящ и сплотен екип;
    • Да консултираш и продаваш пълната гама от банкови продукти и услуги за физически лица;
    • Активно да участваш в разрешаването на различни ситуации на клиентите;
    • Да работиш във високо технологична среда;
    • Да получаваш гарантирано годишно брутно възнаграждение между 10 500 и 12 000 лв. и възможност за получаване на допълнителни бонуси;
    • Да имаш възможност да ползваш кредити при преференциални условия;
    • Да извършваш касови и безкасови операции с лева и евро;
    • Да откриваш разплащателни и депозитни сметки.
Изисквания

    Ти си подходящият кандидат, ако имаш:

    • Висше образование;
    • Сходен опит на търговска позиция;
    • Търговски умения и силна ориентираност към клиента;
    • Много добри комуникативни и презентационни умения;
    • Много добра компютърна грамотност;
    • Опитът ти с работа с лева и валута, както и владеенето на английски език ще са ти предимство.
Информация за кандидатстване
    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.

    Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

    • Месторабота - гр. Ямбол;
    • Референтен номер: RWW_CA_Yambol_1217;
    • Позицията е по заместване;
    • Как да кандидатствате: Изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо.