Обратно към обявите

Инвестиционен експерт, Управление Частно Банкиране

Ref N 2019.05.28 Инвестиционен експерт, София

Публикувана на: 16.11.2017
Валидност от: 18.05.2019 до: 02.08.2019

Отдел: Частно банкиране
Град: София

Кандидатствай
Описание

Всеки от нас непрекъснато търси най-доброто място за работа. Mясто, където идеите ни са наистина от значение. Ние в УниКредит инвестираме в твоя талант, защото за нас хората са най-големият ни актив, който допринася за общността ни с разнообразния си опит, умения и светоглед.

Ние подпомагаме хората ни да растат като разкриваме уникалния им потенциал и инвестираме в тяхното професионално и личностно развитие.

Стани част от бъдещето, което градим всички заедно в една международна група, където Хората са много повече от служители и всеки съществено допринася за споделения ни успех.

Ти можеш да реализираш плановете си, да оставиш следа, да правиш важните неща.

Основни задачи и отговорности

    Основните отговорности за позицията са да:

    • Следи ежедневно развитието и тенденциите на финансовите пазари, като изготвя периодични доклади за значими промени и събития;
    • Информира Мениджърите частни клиенти относно инвестиционни стратегии и тактики, в съответствие с текущото развитие на финансовите пазари;
    • Координира целия инвестиционен цикъл за частни клиенти като оказва подкрепа на Мениджърите частни клиенти при изготвянето на стойностните предложения към клиентите и следи за правилното разпределение на активите;
    • Постоянно следи поведението на инвестициите на частни клиенти и комуникира пазарни промени, които биха могли да повлияят върху доходността на инвестиционните портфейли;
    • Изготвя предложения за актуализиране на клиентски портфейли;
    • Отговаря за развитието и осъвременяването на търговските приложения.
Изисквания

    Подходящите кандидати имат:

    • Висше икономическо образование и много висока финансова грамотност;
    • Минимум 2 години опит в работата с финансови инструменти и услуги, структуриране на инвестиционни продукти и решения за клиенти (предимство е опит в доверително управление на активи);
    • Задължителен сертификат от Комисия за финансов надзор за придобито право за извършване на дейност като инвестиционен консултант или минимум CFA Level 1;
    • Много добро ниво на владеене на английски език;
    • Отлична компютърна грамотност - работа с MS Office (Word, Excel) специализиран софтуер;
    • Развити аналитични умения, оперативност, организираност, конфиденциалност, лоялност, висока култура на поведение, желание за работа с клиенти, изряден външен вид.
    • Отлични комуникативни умения, проактивност и умения за работа в екип.
Информация за кандидатстване

    Детайли за кандидатстване:

    • Месторабота: България, София;
    • Как да кандидатствате: Изпратeте актуална автобиография и мотивационно писмо.

    Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.