Обратно към обявите

Специалист ИТ отдалечена поддръжка по заместване, Екип „Хелп Деск и отдалечена поддръжка"

Ref N Специалист ИТ отдалечена поддръжка, София
(Изтекла)

Публикувана на: 16.10.2017
Валидност от: 16.10.2017 до: 16.03.2018

Отдел: Екип „Хелп Деск и отдалечена поддръжка”
Град: София

Описание

В УниКредит Булбанк даваме конкретни финансови решения на предизвикателствата и възможностите, пред които са изправени клиентите в ежедневието си. Стремим се с нас да се работи лесно, да създаваме реални ползи за клиентите и партньорите си. Като част от водещата европейска банкова група УниКредит инвестираме в иновации и в талантливи експерти, които правят банкирането по-бързо, по-достъпно и по-удобно – по всяко време, на всяко място.

Основни задачи и отговорности
    • Извършва дистанционна инсталация на софтуерни продукти и драйвери и осигурява второ ниво на техническа ИТ поддръжка на потребители на информационните системи и приложения в банката;
    • Извършва отдалечена поддръжка на работни станции и периферни устройства в УКБ;
    • Обучава и да подпомага потребителите при използването на софтуерните продукти;
    • Участва в тестването на нови технически средства;
    • Извършва дейности свързани с внедряването на нови технологии и системи в банката;
    • Настройва софтуерните параметри при изменение на условията на експлоатация и с цел оптимизиране, и осигурява безотказна комуникация, надеждност, бързодействие и сигурност при експлоатация на приложенията.
Изисквания
    • Висше образование (техническо, информационни технологии, математика, информатика, компютърни науки);
    • Професионален опит в поддържането на компютърни системи;
    • Познаване на операционните системи Windows и Windows Server;
    • Базови познания за: Active Directory; AD group policy; SCCM; DHCP; DNS;
    • За предимство се счита познаване и предишен опит с MDM решения, Digital Signage решения;
    • Добро владеене на английски език;
    • Аналитично мислене;
    • Ориентация към решаване на проблеми и съдействие на потребителите;
    • Умения за работа в екип.
Информация за кандидатстване
    • Месторабота: България, София
    • Референтен номер: IT_HelpDesk_1017
    • Как да кандидатствате: Изпратeте актуална автобиография и мотивационно писмо.

    Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.